Czy szukają Państwo skutecznego i sprawdzonego sposobu prezentacji firmy, np. na specjalistycznych targach: biznesowych, edukacyjnych lub innych? W przygotowaniu strategii marketingowej bardzo pomocne są katalogi klejone.  Stanowią doskonały nośnik reklamy pokazujący klientowi auty firmy. W zależności od Państwa potrzeb można opracować taki katalog, który zawiera podstawowe informacje o firmie, opis produktów dostępnych w ofercie i tych, których wystawienie jest planowane.

W katalogach klejonych można zamieścić wszystkie najważniejsze informacje o firmie, jej rozwoju, planach na przyszłość, opisać wszystkie produkty i oferowane usługi, wspomnieć o programie lojalnościowym dla stałych klientów. Taki katalog zamówiony u nas może liczyć od 68 do 300 stron. Objętość ta w zupełności wystarcza, aby szczegółowo zaprezentować firmę i jej ofertę.

Profesjonalne projektowanie i druk katalogów klejonych

Dobrze zaprojektowane i wydrukowane  katalogi klejone stanowią doskonałą wizytówkę firmy, przedsiębiorstwa, zakładu czy placówki edukacyjnej. Należy precyzyjnie opracować projekt takiego katalogu, zadbać o najmniejszy detal, np. o wysokiej jakości zdjęcia w dużej rozdzielczości. Wizualna strona katalogu jest bardzo ważna, gdyż przykuwa uwagę klienta, na fotografiach klient skupia wzrok, przez co chętniej przegląda cały katalog i zapoznaje się z jego zawartością.

Równie ważna w katalogach klejonych, obok strony wizualnej, jest wysokiej jakości treść. Tekst musi być podany w przystępny sposób, musi być precyzyjny i widoczny, tak, by łatwo się go czytało. Angażująca klienta treść, optymalnie wielkości czcionka, nasycenie barw i kontrast, druk na wysokiej jakości papierze, to ważne elementy katalogu wpływające na zapamiętanie firmy przez klientów.

Katalogi klejone muszą być dopracowane pod względem graficznym. Oferta firmy, opis produktów, usług,  fotografie w katalogu powinny być uzupełnione o pewne dodatkowe informacje, pomysły na przyszłość, pytania do klienta, które pobudzają jego myślenie. To wszystko jest bardzo ważne, żeby zwrócić uwagę i przyzwyczaić potencjalnych i obecnych klientów do firmy. Idealnie jest, gdy klient korzystający z katalogów klejonych, tak przywiąże się do firmy, marki, że zachwala jej ofertę wśród znajomych i przyjaciół. Można wówczas powiedzieć, że strategia marketingowa firmy przy wykorzystaniu dobrze opracowanego katalogu odniosła sukces.

Jeżeli chcą Państwo doskonale opracować katalog klejony dla własnej firmy i chcieliby w tej kwestii skorzystać z pomocy profesjonalistów, oferujemy Wam swoją pomoc w realizacji tego trudnego  zdania. Nasi graficy chętnie stworzą dla Was projekt katalogu na podstawie przesłanych przez informacji i zdjęć. U nas można zaprojektować katalog i wydrukować. Wszystko w jednym miejscu, które skupia specjalistów z różnych branż: drukarskiej, informatycznej, graficznej i marketingowej.

Katalogi klejone zwiększają możliwości rozwoju firmy

W każdej chwili mogą Państwo skorzystać z naszej oferty opracowania profesjonalnego projektu katalogu i wydruku. Katalogi klejone drukujemy w 10 formatach na papierze kredowym (gramatura od 100 do 350 gsm). Okładka katalogu może być uszlachetniona folią matową lub błyszczącą albo lakierem dyspersyjnym. Zlecenie na wykonanie katalogu mogą Państwo złożyć online i spokojnie oczekiwać na przesyłkę w domu. Do każdego etapu pracy nad katalogiem klejonym podchodzimy z zaangażowaniem i precyzją. Oferujemy doskonałej jakości papier i klej oraz wydruk na najwyższym poziomie. Katalogi, które Państwo od nas otrzymują, z pewnością spełnią Wasze oczekiwania.